باید از نگرش شهدا پیروی کنیم تا مدیون نشویم

مشاور امور ایثارگران وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان این که وظیفه داریم نگرش شهدا را دنبال کنیم تا مدیون نشویم، گفت: یکی از وظایف ما در حوزه ایثارگران احصا و جمع بندی مشکلات است.


مهد صنعت – حسن ممتحن امروز در ادامه برنامه های سفر خود به آذربایجان شرقی در نشست بررسی مسائل و اجرای طرح توانمندسازی ایثارگران افزود: باید نگرش متعالی ایثارگری داشته باشیم تا سطح حوزه را ارتقا دهیم و این نگرش را به فرهنگ تبدیل کنیم.

وی با اشاره به اهمیت بهره مندی از ظرفیت رسانه ها به منظور شفاف سازی و اطلاع رسانی اقدامات انجام شده اظهار کرد: اگر کاری انجام می شود باید این موارد به مردم اطلاع رسانی شود.

مشاور امور ایثارگران وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که موضوع تبدیل وضعیت و جذب نیرو را دنبال می کنیم، گفت: با بررسی های انجام شده در ارائه خدمات به ایثارگران، ایران سیزدهمین کشور دنیا در این حوزه است.

ممتحن اظهار کرد: سال گذشته برای اولین بار کمیته توانمندسازی ایثارگران وزارت صمت راه اندازی شد که در این زمینه با استفاده از دستورالعمل، افراد باید معرفی شوند تا ابلاغیه ایثارگران به منظور ارتقا و توانمندسازی صادر شود.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی این نهاد به منظور ارایه خدمات به ایثارگران افزود: ملاقات های مردمی، برگزاری جلسات متعدد، بروزرسانی سایت، ساماندهی حدود هزار و ۳۰۰ پرونده سند راهبردی، دیدار با خانواده معظم شهدا، ملاقات با جانبازان و سفرهای استانی برای بررسی مشکلات ایثارگران در استان ها از جمله اقدامات انجام شده است.

خبرنگار: فاطمه ملک پور

برچسب ها
mahdsanat.ir/?p=64601 :لینک کوتاه  

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن