نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد تبریز بستری مناسب برای معرفی توانمندی‌ها

مدیر مجتمع مس سونگون با اشاره به اهمیت برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد تبریز گفت: در برگزاری چنین نمایشگاه هایی به ویژه در حوزه صنعت علاوه بر معرفی توانمندی‌ها، تعاملات خوبی ما بین شرکت های مختلف برقرار می شود که در نهایت این تعاملات موجب رشد و توسعه صنایع می شود.


جهانگیر رضوی در گفت و گو با خبرنگار مهد صنعت در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، آهنگری و ماشین‌آلات وابسته که با مشارکت فعال شرکت های داخلی و نمایندگان شرکت های خارجی برگزار شد، افزود: این نمایشگاه دومین سال است که پس از کم رنگ شده آثار کرونا در جامعه برگزار شد و استقبال شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان نسبت به سال گذشته خوب بود.

وی با بیان این که نمایشگاه از لحاظ کمی و کیفی در حد قابل قبولی برگزار شد، تاکید کرد: شرکت های قطعه‌ساز بزرگی در این نمایشگاه شرکت کرده بودند که کیفیت محصولات بسیار خوبی داشتند که می توانند در تامین برخی از قطعات به ما کمک کنند.

مدیر مجتمع مس سونگون با اشاره به دستاوردهای مهم این نمایشگاه گفت: در جریان برگزاری نمایشگاه گفتگوهای ارزشمندی با شرکت ها داشتیم و مسایل مختلفی نیز در جلسات مطرح شد ولی توفقات نهایی پس از بررسی ها و تایید کارشناسان انجام می شود.

وی همچنین به نمایش آخرین توانمندی های صنایع فولاد در جریان برگزاری این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: جای خالی برخی از مجموعه های فولادی بزرگ در نمایشگاه احساس می شد که امیدواریم در سال های آینده شاهد حضور گسترده شرکت های بزرگ این صنعت مهم و راهبردی باشیم.

 

لازم به ذکر است، نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، آهنگری و ماشین‌آلات وابسته از ۲۹ خرداد تا ۱ تیرماه ۱۴۰۱ با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و نمایندگان خارجی در تبریز برگزار شد.

خبرنگار: فاطمه ملک‌پور

برچسب ها
mahdsanat.ir/?p=63122 :لینک کوتاه  

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن