عرضه کالاهای اساسی بدون محدودیت/ مرغ‌ها منجمد می‌شوند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی، گفت: در روزهای گذشته به دلیل کمبود مرغ به دنبال افزایش عرضه مرغ در بازار بودیم که امروز نیز به دلیل فراوانی مرغ در بازار برای اینکه تولیدکنندگان مرغ ضرر نکنند، به دنبال منجمد کردن مرغ‌های عرضه شده هستیم تا چرخه تولید ضرر نبیند.


مهد صنعت، محمد کلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه از لحاظ ذخایر استراتژیک در بهترین شرایط ممکن قرار داریم، اظهار کرد: در هر شهرستانی که نیاز به عرضه کالاهای اساسی باشد با معرفی مباشر از سوی فرماندار آماده ایم به اندازه کافی و بدون محدودیت کالاهای اساسی عرضه شود.

وی افزود: روزانه از طریق تشکیل جلسات کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار استان و کارگروه تنظیم بازار آخرین وضعیت بازار و کالاهای اساسی از لحاظ فراوانی و قیمت اقلام با حضور مدیران دستگاه‌های ذی‌ربط از جمله جهاد کشاورزی، صمت و تعزیرات رصد می‌شود.

کلامی با بیان اینکه این جلسات با هدف تأمین به موقع و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم برگزار می‌شود، ادامه داد: پایش مستمر بازار و نظارت بر میزان عرضه، قیمت و فراوانی کالاهای اساسی در این جلسات بررسی و متناسب با نیاز بازار اقدامات مورد نیاز تصمیم‌گیری می‌شود.

وی گفت: در روزهای گذشته به دلیل کمبود مرغ به دنبال افزایش عرضه مرغ در بازار بودیم که امروز نیز به دلیل فراوانی مرغ در بازار برای اینکه تولیدکنندگان مرغ ضرر نکنند به دنبال منجمد کردن مرغ‌های عرضه شده هستیم تا چرخه تولید ضرر نبیند./فارس

mahdsanat.ir/?p=62031 :لینک کوتاه  

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن