تمدید مهلت ثبت‌نام صادرکنندگان نمونه

مهلت ثبت‌نام برای انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی تا ۱۰ آبان‌ماه امسال تمدید شده‌است. اتاق تهران برای پنجمین دوره متوالی، مسوولیت انتخاب صادرکنندگان نمونه استان تهران و بر‌گزاری مراسم معرفی منتخبان را با مشارکت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران برعهده دارد. با اعلام سازمان توسعه تجارت ایران، مهلت ثبت‌نام برای انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی تا ۱۰ آبان‌ماه امسال تمدید شد.


مهد صنعت- پیش از این، ۲۸ مهرماه آخرین مهلت برای ثبت‌نام صادرکنندگان اعلام شده بود.به گزارش اتاق تهران به‌نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، سامانه ثبت‌نام صادرکنندگان متقاضی شرکت در انتخاب صادرکننده نمونه استانی تا ۱۰ آبان‌ماه آماده ثبت‌نام الکترونیکی از مشارکت‌کنندگان است. همچنین بنا بر این اطلاعیه، صادرکنندگان ثبت‌نام شده در این سامانه می‌توانند از تاریخ سه مهر‌۱۴۰۰ نسبت به تحویل اسناد و مدارک مربوطه به دبیرخانه انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی سال‌۱۴۰۰ مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خود اقدام کنند. پایان مهلت دریافت اسناد و مدارک صادرکنندگان استانی سال۱۴۰۰ متعاقبا از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مربوطه اعلام خواهد شد.

در استان تهران، فرآیند انتخاب و معرفی صادرکنندگان نمونه پایتخت، به روال چهار دوره گذشته، از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران به اتاق‌بازرگانی تهران واگذار شده‌است.

به همین منظور‌ دبیرخانه اجرایی انتخاب صادرکنندگان نمونه استان تهران به ریاست محمد لاهوتی عضو هیات‌نمایندگان و رئیس کمیسیون توسعه تجارت و تسهیل صادرات اتاق تهران در این اتاق تشکیل شده‌است و این دبیرخانه به روال سال‌های گذشته، مراحل بررسی پرونده متقاضیان شرکت در این دوره را انجام داده و مقدمات بر‌گزاری مراسم معرفی صادرکنندگان نمونه استان تهران را فراهم خواهد کرد.به گفته محمد لاهوتی، پس از پایان مهلت ثبت‌نام، صادرکنندگان ظرف مدت یک هفته تا ۱۰‌روز فرصت خواهند داشت تا مستندات خود را به دبیرخانه انتخاب صادرکنندگان نمونه در اتاق تهران ارائه کنند. وی ابراز امیدواری کرد که با بررسی به‌موقع پرونده‌ها، مراسم معرفی صادرکنندگان نمونه استان تهران، اواخر آبان یا اوایل آذرماه امسال برگزار شود./دنیای اقتصاد

برچسب ها
mahdsanat.ir/?p=55636 :لینک کوتاه  

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن