مطالبات قطعه‌سازان را پرداخت کنید، حمایت نمی‌خواهیم

عضو هیئت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو با بیان اینکه مطالبات قطعه‌سازان از خودروسازان به بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان رسیده است، تاکید کرد: اگر خودروسازان مطالبات ما را پرداخت کنند، هیچگونه تسهیلات و حمایتی نمی‌خواهیم.


مهد صنعت – علی نادری اظهار داشت: اگر عوامل تاثیرگذار در صنعت خودرو را به سه بخش اصلی تقسیم کنیم، بخش اول به ترتیب اولویت مربوط به بحث دولت می‌شود.

وی ادامه داد: متاسفانه سیاست‌های کوتاه مدت در این حوزه، قوانین متناقض و مسئولینی که دوره خدمت آن‌ها کوتاه مدت است، بلای جان صنعت‌گران به ویژه صنعت خودرو شده است.

عضو هیئت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو گفت: از ابتدای سال جاری، همزمان با شیوع کرونا، مشکلاتی در بحث تامین مواد اولیه، تولید و در کنار این‌ها تشدید تحریم‌های بین‌المللی، مشکلات زیادی را برای تولیدکنندگان ایجاد کرد.

وی افزود: در این حوزه، وزارت صنعت باید با توجه به اینکه متولی امر تولید در کشور است و در سال جهش تولید قرار داریم، به طور منسجم فعالیت می‌کرد اما متاسفانه از ابتدای سال حدودا هر دو ماه یکبار، یک فرد سکان این وزارتخانه را به دست می‌گرفت که این آشفتگی، زیان اصلی را به قطعه‌سازان وارد کرده است.

 

 

برچسب ها
mahdsanat.ir/?p=46919 :لینک کوتاه  

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن