بازگشت ۴۰واحدتولیدی راکد در شهرک‌های‌ صنعتی آذربایجان‌شرقی به چرخه‌تولید

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی از بازگشت ۴۰ واحد تولیدی صنعتی مستقر در داخل شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به چرخه تولید، در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.


مهد صنعت – سید مرتضی نیرومند اسکویی در جریان بازدید از واحدهای تولید صنعتی مستقر در شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان این‌که یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت شهرک‌های صنعتی استان، احیای واحدهای تعطیل مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است، گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در کنار بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی و …در کمک به بازگشت به تولید واحدهای تعطیل نقش مهمی دارند.

وی افزود: معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان با همکاری ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، بانک‌های استان و همچنین ارایه خدمات مشاوره به واحدهای راکد، توانسته است ۴۰ واحد راکد تولیدی را در شش ماهه اول سال جاری به چرخه تولید بازگرداند.

به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی، وی گفت: با راه اندازی مجدد این واحدهای تولیدی صنعتی برای ۳۱۷ نفر اشتغال ایجاد و یا تثبیت شغل شده است.

نیرومند اسکویی خاطرنشان کرد: با توجه به نامگذاری سال ۹۹ به عنوان سال جهش تولید توسط مقام معظم رهبری، عمل به این شعار یک تکلیف بوده و تلاش برای رفع موانع تولید واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان یکی از وظایف مهم شرکت شهرک‎های صنعتی استان است.

برچسب ها
mahdsanat.ir/?p=45882 :لینک کوتاه  

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن