افتتاح بیش از ۳۰۰۰واحد صنعتی

طبق آمار ۶ ماهه ابتدای سال جاری ۳۰۵۵ واحد صنعتی شامل واحد های ایجادی و توسعه ای در سراسر کشور افتتاح شد که این میزان حاکی از رشد ۱٫۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل است.


مهد صنعت – در این مدت تعداد واحدهای افتتاح شده معدنی ۳۰۹ واحد بود که ۷٫۷ درصد رشد را نسبت به سال قبل نشان می دهد.

در نیمه نخست سال همچنین ۱۸هزارو ۷۶۶ فقره جواز تاسیس صنعتی ، ۴۷۲ فقره پروانه اکتشاف معدنی و ۲۴۲ فقره گواهی کشف معدنی صادر شد که به ترتیب از رشد حدود ۴۷ درصدی ، ۸ درصدی و ۱٫۳ درصدی برخوردار بودند.

صدور ۲۸۷ هزار و ۱۰۱ فقره پروانه صنفی، ۱۱۴ هزار و ۹۰۵ گواهی امضای الکترونیکی و ۱۶ هزار و ۲۶۵ فقره نماد اعتماد الکترونیکی از ابتدای سال تا ابتدای ابان ماه جاری به ترتیب با رشد ۵۸٫۷ درصدی ، ۵۴ درصدی و ۱۹۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بوده است.

در این مدت همچنین ۲ هزار و ۲۸۹ فقره کارت بازرگانی، ۱۴ فقره پروانه بهره برداری نرم افزار، ۱۴۶ جواز خدمات فنی و مهندسی، ۷۹ پروانه فنی و مهندسی، ۷ فقره جواز تاسیس مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی و ۳ فقره پروانه پژوهش مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی صادر شده است.

صدور گواهی تحقیق و توسعه با ۵۷ فقره و پروانه تحقیق و توسعه با ۹۳ فقره در ۶ ماهه ابتدای سال جاری با رشد ۵۷ درصدی و ۹۳ درصدی همراه بود.

برچسب ها
mahdsanat.ir/?p=45798 :لینک کوتاه  

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن