اجازه نخواهیم داد واحدهای نانوایی‌متخلف، جوسازی کنند

فرماندار تبریز گفت: اجازه نخواهیم داد واحدهای نانوایی متخلف، به خاطر منافع شخصی اقدام به تخریب و جوسازی کرده و در شرایط کرونایی، نگرانی شهروندان را افزایش دهند.


مهد صنعت – بهروز مهدوی در جلسه بررسی وضعیت آرد و نان شهرستان تبریز، اظهار کرد: آرد و نان یک محصول استراتژیک و قوت غالب مردم هست و شیطنت عده‌ای خاص را در این خصوص برنمی‌تابیم.

وی با بیان این‌که بررسی‌های انجام شده، حاکی از فعالیت منظم نانوایی‌ها و تأمین آرد مورد نیاز است، افزود: برخورد قانونی با واحدهای نانوایی بدون مجوز به دلیل گرانفروشی‌های مکرر، استفاده از افزودنی‌های غیرمجاز و … سبب ایجاد شایعه و جوسازی در سطح شهرستان شده است.

فرماندار شهرستان تبریز اظهار کرد: تمامی واحدهای نانوایی مجاز آرد مورد نیاز خود را به صورت یارانه‌ای یا نیمه یارانه‌ای دریافت می‌کنند و هیچ‌گونه کمبودی در تأمین آرد در کشور نداریم.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری تبریز، وی با بیان این‌که شهروندان به شایعات توجه نکنند، گفت: جوسازی صورت گرفته، صرفا از سوی چند واحد نانوایی غیرمجاز صورت گرفته و سازمان تعزیرات، اداره غله و اتحادیه نانوایان مکلف شدند طی یک ماه آینده تمام واحدهای نانوایی فاقد مجوز را تعیین تکلیف کنند.

برچسب ها
mahdsanat.ir/?p=45457 :لینک کوتاه  

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن