مراکز مشاوره خدمات کارآفرینی در تعاملات اجتماعی کارآفرینان نقش مهمی دارند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در نشست تخصصی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی آذربایجان‌شرقی بر نقش مهم این مراکز در فراهم نمودن تعاملات اجتماعی کارآفرینان تاکید شد.


مهد صنعت – حسین فتحی با اشاره به ضرورت ارتباط مستمر و تخصصی ما بین واحدهای تولیدی، صنعتی و تولیدی با مراکز مشاوره خدمات کارآفرینی افزود: این مراکز نقش مهمی در مشاوره تخصصی و نوآورانه به صاحبان ایده ( تجاری سازی ایده) یعنی تبدیل سرمایه به ایده و نیز راهنمایی و هدایت صاحبان سرمایه به فعالیت‌های کارآفرینانه با هدف کمک به بهبود فضای کسب و کار دارند.

وی شتاب دهندگی و سرعت بخشیدن به تولید و محصول را از دیگر اهداف این مراکز عنوان نموده تصریح کرد: عارضه یابی کسب و کارهای صنفی یا تعاونی و نیز آموزش و مشاوره بدو تأسیس( حین و بعد) می تواند در رفع موانع و حل مسائل و مشکلات فعالیت های کارآفرینانه نقش موثری ایفا کند.

فتحی نوآوری، خلاقیت و طرح الگو را از مولفه های اصلی کسب و کار خلاقانه و کارآفرین عنوان نموده افزود: نوآوری در تولید خدمات یا محصول، خلق ایده و نقشه و طرح ایده در کسب و کارهای کارآفرینی از اهمیت خاصی در حوزه کسب و کار برخوردار می باشد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با ترسیم مدل فرصت افزود: نیاز و ایده مسیر فرصت را برای کارآفرینان فراهم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، فتحی نوآوری را مبتنی بر فرآیند، ساختار و مدیریت عنوان کرد و افزود: فرهنگ سازمانی، بهره وری منابع انسانی و منابع مادی می تواند ما را با ایجاد نوآوری در مسیر بهره وری قرار دهد.

برچسب ها
mahdsanat.ir/?p=42843 :لینک کوتاه  

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن