درباره ما

در مهدصنعت باشید مجموعه رسانه‌ای مهدصنعت با همکاری عده‌ای از روزنامه‌نگاران و اهالی رسـانـه در مهدصنعت ایـران یعنی آذربـایجـان پایه‌ریزی شده است. پدیدآورندگان این مجموعه بر آن شده‌اند تا با نگاهی تخصصی وارد حوزه اقتصاد، صنعت و کارآفرینی  شوند تا تجربه خوش سالها فعالیت در حوزه ارتبــاطـات و رسـانـه را این بار تخصصی‌تــر و با …


در مهدصنعت باشید

مجموعه رسانه‌ای مهدصنعت با همکاری عده‌ای از روزنامه‌نگاران و اهالی رسـانـه در مهدصنعت ایـران یعنی آذربـایجـان پایه‌ریزی شده است. پدیدآورندگان این مجموعه بر آن شده‌اند تا با نگاهی تخصصی وارد حوزه اقتصاد، صنعت و کارآفرینی  شوند تا تجربه خوش سالها فعالیت در حوزه ارتبــاطـات و رسـانـه را این بار تخصصی‌تــر و با تکیه بر مبانی روزنامه‌نگاری اقتصادی تکرار کنند.

مهدصنعت در جهت جریان‌بخشی و تاثیرگذار بودن در رویدادهای توسعه‌آفرین اقتصادی برنامه‌های فراوانی را در ذهن خود دارد و همراه نقش‌آفرینان این عرصه خطیر خواهد بود.

همکاران این مجموعه همواره رعایت اخلاق را مشی کار حرفه‌ای  خود دانسته‌اند و تا توان دارند قدرت رسانه را در شرف رسیدن به تعالی فرد و جامعه صرف خواهند کرد.

‏در یک نگاه کلی مهدصنعت آمده است تا پنجره‌ای متفاوت بر روی دیوارهای کوتاه و بلند پیشرفت این مرز و بوم بگشاید و در این راه به امید خداوندمنان و با همراهی مخاطبان خود امیدوار و مصمم است.

بی‌شک دلگرمی ما اعتماد شما مخاطبان ارجمند و فهیمی است که با نظرها و پیشنهادهای گرانقدر خود بر جدیت و پشتکار ما افزوده و نقشه راهمان خواهد بود. ما تنها با شما حرفی برای گفتن داریم.

با ما در مهدصنعت باشید…

mahdsanat.ir/?p=38789 :لینک کوتاه  

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن